Home Yazılı Basın Sünnet Olacak Oğluna Sürpriz Helikopter Gezintisi

.

Sünnet Olacak Oğluna Sürpriz Helikopter Gezintisi

Bursalı iş adamı İsmail Dengiz, iki kızının ardından doğan oğlunun sünnet düğünü için stadyum kapattı. Stada limuzin ile getirdiği oğluna helikopterle şehir turu attıran emlakçı, "Evlenirken de F-16 ile gezdireceğim" dedi. 

AİLECE BURSA'DA ŞEHİR TURU ATTILAR 
12 yaşındaki oğlu Tahsin için sünnet arabası yerine "sünnet helikopteri" kiralayan baba İsmail Dengiz, düğün öncesi iki kızı ve eşiyle şehir turu attı. 

Bursa'nın ünlü simalarından İsmail Dengiz, oğlu Tahsin (12) için unutulmaz bir sünnet merasimi hazırladı. Tören için futbol sahası kapatan Dengiz, oğlu için sünnet arabası yerine 'sünnet helikopteri' kiraladı. Oğluyla gurur duyduğunu anlatan Dengiz, "Evlendikten sonra 15 yıl boyunca Allah'ın bana erkek evlat vermesi için dua ettim. Eğer oğlum olursa dillere destan bir düğün yapacağım diye bir ahtım vardı. Oğlumu, düğününde de inşallah F-16 ile gezdireceğim" dedi. Düğün töreninde sahne alan Hüner Coşkuner ve Mine Koşan şarkılarıyla izleyenleri coşturdu.

Kaynak: http://www.turkiyegazetesi.com/HaberDetay.aspx?haberid=385478

 

 

İletişim Bilgilerimiz

KAYAPALI EMLAK OFİSİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
     KAYAPALI
İSMAİ
L DENGİZ

TEL VE FAX : 0224 451 00 64
TELEFON : 0224 451 94 89
GSM1 : 0532 235 03 82

GSM2 : 0532 590 65 56

Video Haber

Dergi Sayfalarından

Basından seçmeler

İsmail Dengiz Para Saçtı Türkiye'de önde gelen basın kuruluşlarından Hürriyet gazetesinde çıkan haberimiz.
Radikal Gazetesinden köşe yazarı Nur Çintay'ın köşeyazısını bu link altından okuyabilirsiniz.
Bursa'da, "3 gün 3 gece" süren sünnet düğününe ilişkin, Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından inceleme başlatıldığı bildirildi.
İş Adamı İsmail Dengiz Helikopter Kaldırdı Bursa'nın ünlü emlakçılarından İsmail Dengiz, 11 yaşındaki
Bursa'da 15 yıl sonra kavuştuğu oğlu için Kayapa Futbol Sahası'nı kapatan, limuzin ve helikopter kiralayan Kayapalı emlak ofisi ve danışmanlık hizmetleri firmasının sahibi İsmail Dengiz hakkında Bursa Vergi Dairesi
Bursa'da 15 yıl sonra kavuştuğu oğlu için Kayapa Futbol Sahası'nı kapatan, limuzin ve helikopter kiralayan Kayapalı emlak ofisi ve 
Ünlü Emlakçıya Referandum ŞokuOğlu için sünnet arabası yerine helikopter kiralayan, salon yerine ise bir stat kapatan babaya sürpriz.
Siyasiler Çiçek Göndermiş32 yıllık Kayapalı Arsa İnşaat ve Emlak Ofisi'nin Bursa'nın önemli kuruluşlarından olduğunu söyledi.

KAYAPALI

   

   

Site İstatistik

Üyeler : 1
İçerik : 249
Web Bağlantıları : 6
İçerik Tıklama Görünümü : 518309

Kimler Sitede

Aktif Ziyaretçi 1
Dün Tekil 63
Bugün Tekil 24
Toplam Tekil 169130
IP 3.234.211.61

Site Anket

Kayapalı İsmail Dengiz Sayfasını Nereden Duydunuz?