Home Yazılı Basın Oğluna helikopterli sünnet yapan işadamı yine düğünde ortaya çıktı

.

Oğluna helikopterli sünnet yapan işadamı yine düğünde ortaya çıktı

 

Bursa'da geçen yıl oğlu Tahsin Dengiz için helikopterin de kullanıldığı sünnet düğünü ile dikkatleri üzerinde toplayan emlakçı İsmail Dengiz, yeğenin oğlunun düğününde hava para saçtı.

Sünnet düğününde helikopter kiralayarak oğlunu Bursa semalarında gezdiren ve futbol sahası kapatarak 3 gün boyunca sünnet düğünü yahar İsmail Dengiz, Bursa Almira Otel'de yeğeninin oğlu Ali Altınsoy ve Hava Altınsoy'un düğününde davulcuların başına para saçtı. Dengiz'in dayısının oğlu 'Aksaraylılar Metal' sahibi olan Erol Altınsoy ve Bahar Altınsoy çiftinin oğulları Ali Altınsoy ile çiftçi Hasan ve Meryem Altınsoy çiftinin kızları Hava Altınsoy'un havuz başındaki düğününde Hakkı Bulut, Vahdet Vural, Yusuf Harputlu ve Burhan Topal sahneye çıktı. 

Dansöz Nil'e konukların büyük bölümü eşlik etti. Dansöz ve tüm sanatçılar sahnedeyken sürekli para atan İsmail Dengiz, Burhan Topal'la sahneye çıkan davulcunun başına sık sık para saçtı.

Kaynak: http://www.porttakal.com/kadin/saglik-amp-yasam/yine-para-sacti-388785.html 

 

İletişim Bilgilerimiz

KAYAPALI EMLAK OFİSİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
     KAYAPALI
İSMAİ
L DENGİZ

TEL VE FAX : 0224 451 00 64
TELEFON : 0224 451 94 89
GSM1 : 0532 235 03 82

GSM2 : 0532 590 65 56

Video Haber

Dergi Sayfalarından

Basından seçmeler

İsmail Dengiz Para Saçtı Türkiye'de önde gelen basın kuruluşlarından Hürriyet gazetesinde çıkan haberimiz.
Radikal Gazetesinden köşe yazarı Nur Çintay'ın köşeyazısını bu link altından okuyabilirsiniz.
Bursa'da, "3 gün 3 gece" süren sünnet düğününe ilişkin, Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından inceleme başlatıldığı bildirildi.
İş Adamı İsmail Dengiz Helikopter Kaldırdı Bursa'nın ünlü emlakçılarından İsmail Dengiz, 11 yaşındaki
Bursa'da 15 yıl sonra kavuştuğu oğlu için Kayapa Futbol Sahası'nı kapatan, limuzin ve helikopter kiralayan Kayapalı emlak ofisi ve danışmanlık hizmetleri firmasının sahibi İsmail Dengiz hakkında Bursa Vergi Dairesi
Bursa'da 15 yıl sonra kavuştuğu oğlu için Kayapa Futbol Sahası'nı kapatan, limuzin ve helikopter kiralayan Kayapalı emlak ofisi ve 
Ünlü Emlakçıya Referandum ŞokuOğlu için sünnet arabası yerine helikopter kiralayan, salon yerine ise bir stat kapatan babaya sürpriz.
Siyasiler Çiçek Göndermiş32 yıllık Kayapalı Arsa İnşaat ve Emlak Ofisi'nin Bursa'nın önemli kuruluşlarından olduğunu söyledi.

KAYAPALI

   

   

Site İstatistik

Üyeler : 1
İçerik : 249
Web Bağlantıları : 6
İçerik Tıklama Görünümü : 518307

Kimler Sitede

Aktif Ziyaretçi 1
Dün Tekil 63
Bugün Tekil 22
Toplam Tekil 169128
IP 3.234.211.61

Site Anket

Kayapalı İsmail Dengiz Sayfasını Nereden Duydunuz?