Home Yazılı Basın Yaptığı Helikopterli Sünnet Düğününde 5 Bin Kişiyi Misafir Etti

.

Yaptığı Helikopterli Sünnet Düğününde 5 Bin Kişiyi Misafir Etti

 

Bursa'da 15 yıl sonra kavuştuğu oğlu için Kayapa Futbol Sahası'nı kapatan, limuzin ve helikopter kiralayan Kayapalı emlak ofisi ve danışmanlık hizmetleri firmasının sahibi İsmail Dengiz hakkında Bursa Vergi Dairesi inceleme başlattı. Yapılan yazılı açıklamada, "İsmail Dengiz tarafından 21 Ağustos 2008 tarihinde yazılı basında yer alan düğün organizasyonuna ilişkin davet ve ilanlar, Bursa Vergi Dairesi Başkanlığımız tarafından değerlendirilmiş olup konu hakkında Başkanlığımız Denetim Grup Müdürlüğü'ne bağlı Denetim Koordinasyon Müdürlüğümüzce gerekli tespitler yapılmıştır.

Olay hakkında detaylı araştırmalar devam etmektedir" denildi. İsmail Dengiz, 11 yaşındaki oğlunun sünnet düğünü için helikopter kaldırdı. Düğün için Kayapa belde stadyumunu tutup birçok ünlü sanatçıyı davet eden işadamı İsmail Dengiz, oğlu Tahsin Dengiz (11) için bir limuzin, bir de helikopter kiraladı. İşadamının hazırladığı programda; havai fişek gösterileri, mehter takımı gösterileri sunuldu. Programda mevlit de okutulurken, İsmail Coşar Hoca da Kur'an-ı Kerim ziyafeti sundu. Ayrıca, sema gösterisi yapıldı, çeşitli sanatçılar konser verdi. Davetlilere tavuklu pilav, ayran ve tatlı ikram edildi. 

İtibar sahibi olduğu için düğüne bir kuruş bile harcamadığını söyleyen Dengiz, oğlunu evlendirirken de F-16 kiralayacağını söylemişti. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde Hüner Coşkuner ve Mine Koşan da sahne almıştı.

Kaynak: http://www.iha.com.tr/haber/detay.aspx?nid=32776&cid=11

 

İletişim Bilgilerimiz

KAYAPALI EMLAK OFİSİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
     KAYAPALI
İSMAİ
L DENGİZ

TEL VE FAX : 0224 451 00 64
TELEFON : 0224 451 94 89
GSM1 : 0532 235 03 82

GSM2 : 0532 590 65 56

Video Haber

Dergi Sayfalarından

Basından seçmeler

İsmail Dengiz Para Saçtı Türkiye'de önde gelen basın kuruluşlarından Hürriyet gazetesinde çıkan haberimiz.
Radikal Gazetesinden köşe yazarı Nur Çintay'ın köşeyazısını bu link altından okuyabilirsiniz.
Bursa'da, "3 gün 3 gece" süren sünnet düğününe ilişkin, Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından inceleme başlatıldığı bildirildi.
İş Adamı İsmail Dengiz Helikopter Kaldırdı Bursa'nın ünlü emlakçılarından İsmail Dengiz, 11 yaşındaki
Bursa'da 15 yıl sonra kavuştuğu oğlu için Kayapa Futbol Sahası'nı kapatan, limuzin ve helikopter kiralayan Kayapalı emlak ofisi ve danışmanlık hizmetleri firmasının sahibi İsmail Dengiz hakkında Bursa Vergi Dairesi
Bursa'da 15 yıl sonra kavuştuğu oğlu için Kayapa Futbol Sahası'nı kapatan, limuzin ve helikopter kiralayan Kayapalı emlak ofisi ve 
Ünlü Emlakçıya Referandum ŞokuOğlu için sünnet arabası yerine helikopter kiralayan, salon yerine ise bir stat kapatan babaya sürpriz.
Siyasiler Çiçek Göndermiş32 yıllık Kayapalı Arsa İnşaat ve Emlak Ofisi'nin Bursa'nın önemli kuruluşlarından olduğunu söyledi.

KAYAPALI

   

   

Site İstatistik

Üyeler : 1
İçerik : 249
Web Bağlantıları : 6
İçerik Tıklama Görünümü : 463129

Kimler Sitede

Aktif Ziyaretçi 1
Dün Tekil 46
Bugün Tekil 44
Toplam Tekil 152079
IP 3.237.254.197

Site Anket

Kayapalı İsmail Dengiz Sayfasını Nereden Duydunuz?